Pasi u tha se e tradhëtoi i dashuri, Kylie Jenner reagon për herë të parë – Lajmi.net
Pasi u tha se e tradhëtoi i dashuri, Kylie Jenner reagon për herë të parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:06, 6 December 2018
Ditë më parë qarkulloi në mediat e huaja lajmi se reperi Travis Scott po e tradhëtonte modelen, Kylie Jenner.

Ky lajm ka ‘shokuar’ të gjithë Kardashianët pasi menjëherë filluan paragjykimet për yllin e basketbollit, shkruan lajmi.net.

E pas gjithë këtyre, ka reaguar edhe Kylie me anë të një postimi të publikuar në Instagram e cila thotë të mos tallen me familjen e saj.

“I rremë. Nuk e di nëse ky është një eksperiment i mediave për të bërë kuriozë njerëzit, por ju po ngatërroheni me njerëz realë, me familje. Unë jam e lumtur që lidhja ime është shumë e fortë. Interneti ma shpif ndonjëherë”, shkruan ajo.

Travis dhe Kylie në shkurt të këtij viti u bënë prindër për herë të parë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO