Pasi u lirua, lopa kërcen nga gëzimi (Video) – Lajmi.net
Pasi u lirua, lopa kërcen nga gëzimi (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:21, 20 March 2017
Kjo lopë tentonte vazhdimisht të lirohej nga prangat që ia kishin vënë, mirëpo nuk arrinte vet asnjëherë, derisa erdhi "shpëtimtari i saj," shkruan lajmi.net

Ai e liroi dhe më pas lopa filloi të kërcejë nga gëzimi. Shikojeni në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Lopë, u lirua, Vallëzim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master