Pasi u largua nga televizioni, ja ku ka zgjedhur të shkojë Floriana Garo (Foto) – Lajmi.net
Pasi u largua nga televizioni, ja ku ka zgjedhur të shkojë Floriana Garo (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 17 July 2017
Vetëm pak ditë më parë ajo u shpreh se nuk do të vijonte më emisionin “Jo vetëm modë” pasi kishte vendosur të shpërngulej jashtë vendit për të jetuar me të fejuarin e saj.

Por sot bukuroshen Floriana Garo e gjejmë duke pushuar në një vend të cilin nuk e prisnim, pikërisht në Bangkok të Tailandës.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe tashmë ka nisur zyrtarisht pushimet pas sezonit të fundit të emisionit të saj.

Relaxing by the pool#peninsulabangkok #vacationmode

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

 

Fjalët kyçe: floriana garo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2