Pasi ta shikoni këtë video nuk do t’i flisni më askujt për dore – Lajmi.net
Pasi ta shikoni këtë video nuk do t’i flisni më askujt për dore
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 13:09, 2 January 2018
Përse përshëndetja ndaj dikujt duke i dhënë dorën nuk është e preferuar?

Sepse duart janë shumë të ndjeshme dhe shumë lehtë mund të transmetohen sëmundje nga to.

Andaj para se të flisni me dikë sigurohuni që ta njihni mirë atë person ose të paktën që të ketë duart e pastra.

Ose, ose ja një zgjidhje edhe më e mirë për ju.

Mblidhini bëni dorën grusht dhe flisni vetëm duke i prekur grushtet. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

 

Fjalët kyçe: përshëndetje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball