Pasi ta shikoni këtë video, do të ndryshoni mendimin për abortimin – Lajmi.net
Pasi ta shikoni këtë video, do të ndryshoni mendimin për abortimin
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:22, 3 July 2018
Shumë shpesh kemi dëgjuar për abortin! Madje edhe në mediat dhe vendet e mëdha diskutohet nëse është e ligjshme ose jo të kryhet aborti.

Sigurisht, është një gjë e dhimbshme, por ka raste dhe situata shëndetësore kur dikush detyrohet të bëjë abortin, transmeton lajmi.net

Mirëpo nëpërmjet një video në mënyrë të animuar është ilustruar procesi i abortit dhe sigurisht duket një gjë e vështirë.

Pasi ta shikoni këtë video, mund të ndërroni komplet mendimin për abortin./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO