Pasi publikoi këngën e re, Noizy: Më mirë kjo sesa alkool – Lajmi.net
Pasi publikoi këngën e re, Noizy: Më mirë kjo sesa alkool
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:37, 8 August 2018
Noizy gjatë ditës së djeshme ka lansuar projektin më të ri.

Kënga mban titullin “Peace & Love”, ndërsa reperi e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të këngës, Noizy ka thënë disa fjalë për të, duke përmendur edhe faktin se ka edhe fansa të vegjël që mund ta shohin këngën.

“Jam I zoti vetes edhe boj çfar du.. Peace & Love
No Real Promotion per kete kenge pasi kemi dhe fansa te vegjel.. gjithsesi me mir kjo se sa Alcohol 🤣😌 #Peace&Love”, ka shkruar ai.

Kënga po pritet mirë dhe në më pak se 24 orë nga publikimi ka marrë mbi gjysmë milioni klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO