Pasi kërcënoi Xhakën, ja kë kërcënon tash De Biasi – Lajmi.net
Pasi kërcënoi Xhakën, ja kë kërcënon tash De Biasi
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 21:00, 27 March 2017
Gianni de Biasi ka "kërcënuar" Bosnjën duke thënë se ndaj tyre do të luajnë vetëm për fitore.

Shqipëria nesër do të mundohet që ndeshjen miqësore ndaj Bosnjë e Hercegovinës ta shfrytëzo për ndeshjen e qershorit ndaj Izraelit.

Por pavarësisht kësaj, Gianni de Biasi tha se kundër Bosnjës do të luajnë për fitore.

“Kundër Bosnjës nesër do të luajmë vetëm për fitore, por ajo që ka rëndësi për ne është ndeshja ndaj Izraelit që zhvillohet në qershor”, tha De Biasi gjatë konferencës për media.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO