Pasi ia uroi ditëlindjen, Baby G ka dy fjalë për Getinjon – Lajmi.net
Pasi ia uroi ditëlindjen, Baby G ka dy fjalë për Getinjon
Autori: Lajmi.net EntertainmentLajmeShowBiz 16:43, 13 June 2018
Reperi nga Ferizaji, Getinjo sot feston ditëlindjen e 27-të.

Përmes rrjeteve sociale të shumtë ishin ata që ia uruan ditëlindjen reperit, e ai që bie në sy është edhe mesazhi i Baby G-së që siç thuhej ata nuk flisnin ndërmjet vete, shkruan lajmi net.

Pas kësaj, ajo po ashtu kishte publikuar edhe një fotografi tjetër gjersa thotë dy fjalë për reperin.

“Nuk ma ndien,Kënga ime e parë, e kam ndryshuar lojën me G-në, Monster i bën të gjitha vajzat e ‘këqija'”, ka shkruar ajo.

Në bazë të kësaj lë të kuptohet që dyshja kanë raporte të mira ende me njëri-tjetrin dhe që nuk i kanë shkëputur marrëdhëniet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO