Pasagjeri hynë në urban në Tiranë dhe i vjedh portofolin shoferit (Video) – Lajmi.net
Pasagjeri hynë në urban në Tiranë dhe i vjedh portofolin shoferit (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:03, 19 May 2017
Jo vetëm qytetarët, por edhe shoferët urban mund të bien pre e grabitjeve.

Pak ditë më parë një qytetar u fut në mes të ditës në urban, futi dorën në xhaketën e shoferit dhe i vodhi protofolin.

Në videon e publikuar nga JOQ,shihet qartë se personi merr protofolin nga xhaketa e shoferit pa asnjë problem.

Ai pret disa momente brenda për të hequr dyshimet, deri kur mendoi se mund të largohej i sigurt. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Autobuset urban, Grabitje, Tirane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball