Pas Virgil van Dijk, Liverpooli bën edhe një tjetër goditje të madhe – Lajmi.net
Pas Virgil van Dijk, Liverpooli bën edhe një tjetër goditje të madhe
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:43, 29 December 2017
Pas Virgil van Dijk, Leon Goretzka, mund të jetë përforcimi i radhës i Liverpoolit.

Skuadra e Liverpoolit, duket se do të jetë skuadra më aktive në tregun e transferimeve të janarit.

Pas theu rekordin me Virgil van Dijk, për të cilin pagoi 84 milionë euro për ta bërë mbrojtësin më të shtrenjtë në histori, Liverpool po bëhet gati për përforcimin e radhës.

Bëhet fjalë për Leon Goretzkan. Mesfushori 22 vjeçar është në përfundim të kontratës me Schalken, dhe mund të kalojë te Liverpooli si lojtar i lirë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO