Pas Viberit, edhe faqja më e madhe pornografike “njeh” Kosovën – Lajmi.net
Pas Viberit, edhe faqja më e madhe pornografike “njeh” Kosovën
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:36, 12 February 2018
Nuk është vetëm Viber, gjiganti i komunikimit me telefon që ka njohur Kosovën.

Së fundmi këtë e ka bërë edhe webfaqja më e madhe pornografie, PornHub.

PornHub shpesh publikon edhe grafikone të ndryshme që tregojnë se çfarë kategori videosh shihen më së shumti në shtete të ndryshme.

Zakonisht, në këto statistika nuk është përfshirë Kosova.

Por, në grafikonin më të fundit, aty është edhe shteti i Kosovës. Në grafikon shfaqen statistikat se cilat shtete pëlqejnë më shumë të pasmet e cilat gjokset.

Sipas këtij grafikoni, kosovarët pëlqejnë më shumë të pasmet.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO