Pas Unitedit dhe Cityt, edhe gjiganti tjetër i Premierligës i bën ofertë Sanchezit – Lajmi.net
Pas Unitedit dhe Cityt, edhe gjiganti tjetër i Premierligës i bën ofertë Sanchezit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:45, 14 January 2018
Sipas "Mirror", Liverpool është duke e përgatitur ofertën për yllin e Arsenalit.

Liverpool befason të gjithë.

Klubi nga “Anfield” është futur në garë për Alexis Sanchez, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, Liverpool është duke e përgatitur ofertën për yllin e Arsenalit.

Ky i fundit ka kërkuar largimin nga “Emirates” në janar dhe një gjë e tillë është çështje ditësh.

Sanchez ka arritur marrëveshje me Manchester Cityn, por Manchester United dhe Liverpool janë gati për befasi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO