Pas rrahjes, Baby G duket në top formë – Lajmi.net
Pas rrahjes, Baby G duket në top formë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:59, 5 June 2018
Rrahja brutale nga shoqja e saj Bleta Gashi bëri bujë të madhe në media.

Kjo ngase Baby G ka publikuar çdo detaj se si ka ndodhur incidenti dhe pse ka ardhur deri tek aty, shkruan lajmi net.

Ndërkaq, ajo nuk është ndalur më kaq teksa kanë vazhduar polemikat ndërmjet tyre në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Siç shihet, pak ditë pas ngjarjes Gordana Kingji është rikthyer mjaft në formë e cila publikon fotografi në të cilat duket shumë seksi pranë shoqeve të saj.

Kënga e fundit “Mos u nal”, ka marrë afro 7 milion klikime ndërkaq po përflitet për një bashkëpunim të mundshëm me yllin e njohur, Chris Brown. /Lajmi.net/

Hello it's me Glasses 👓 by @doinfleek

A post shared by BABYG (@babygee) on

Dangerous in love ❤️ @rmarni

A post shared by BABYG (@babygee) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO