Pas puthjes që mori nga Roza Lati, vjen reagimi i Feros – Lajmi.net
Pas puthjes që mori nga Roza Lati, vjen reagimi i Feros
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:01, 16 May 2018
Javën e kaluar reperi Fero ka pranuar një puthje nga prezantuesja tek e cila ishte i ftuar si mysafir.

Roza Lati u përfol se ka nisur një lidhje dashurie me reperin nga Kosova, pasi që këndonte vazhdimisht këngën e tij “A pe din qysh”, shkruan, lajmi.net.

Kështu, moderatorja kishte vendosur t’ia plotësonte dëshirën publikut duke shkëmbyer puthje para të gjithëve.

Më pas ajo bëri të ditur se nuk kishte lidhje me të, veç se e përkrah vazhdimisht në punën që ai bën.

Së fundmi, pas ca ditëve është vetë reperi i cili ka publikuar videon gjatë kohës kur puthet me moderatoren.

“Patjetër qe po”,- ka shkruar ai.

Ndryshe, reperi nga Gjilani pritet që sot të lansoj projektin e radhës me njërin nga anëtarët e labelit të tij, Sparksi. /Lajmi.net/

Patjeter qe po @roza_lati @zzapnchriss

A post shared by FERO / ALLES BABA (@ferofera) on

 

Fjalët kyçe: Fero, Roza Lati

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan