Pas pesë vjetësh, Backstreet Boys publikojnë këngën e parë – Lajmi.net
Pas pesë vjetësh, Backstreet Boys publikojnë këngën e parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:40, 17 May 2018
'Don’t Go Breaking My Heart' titullohet kënga që riktheu fuqishëm djemtë e grupit Backstreet Boys pas pesë vjetësh.

Pesëshja fantastike vijnë të freskët me një këng ritmike e cila në Youtube për një ditë ka marrë mijëra klikime, shkruan lajmi.net

Bashkëthemeluesi Kevin për ‘Billboard’ është shprehur shumë i lumtur kur u pyet për këngën e re, të parën nga albumi i tyre i patitulluar.

Pesë anëtarët e këtij grupi janë:

Nick Carter (38 vjeç)

Kevin Richardson (46 vjeç)

Howie Dorough (44 vjeç)

Brian Littrell (43 vjeç)

AJ McLean (40 vjeç)

Kujtojmë se ‘Backstreet Boys’ kanë shitur mbi 100 milionë albume në mbarë botën, duke i bërë ata një nga grupet me më së shumti albume të shitura në glob.

Ndryshe, bendi kohë më parë mori një yll në “Walk of Fame” në Hollywood.telegrafi/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO