Pas pesë vajzave, kupton se do të ketë djalë. Shikoni reagimin – Lajmi.net
Pas pesë vajzave, kupton se do të ketë djalë. Shikoni reagimin
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:12, 27 November 2017
Ky çift priti me gëzim të gjitha vajzat.

Mirëpo, i papëshkrueshëm është momenti kur babai kuptoi se është bërë baba i një djali, shkruan lajmi.net

Ai ‘u shokua’ nga gëzimi, nuk zinte dot vend, sa ulej e ngrihej dhe ecte nëpër sallë, duke thënë me të madhe se është bërë baba i një djali.

Moment shumë emocionues apo jo? Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: baba, Djalë, pesë vajza, reagim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble