Pas performancës në ‘Kënga Magjike’, Bruno ka një pyetje për fansat – Lajmi.net
Pas performancës në ‘Kënga Magjike’, Bruno ka një pyetje për fansat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:21, 5 December 2018
Në natën e parë të gjysmëfinales së 'Kënga Magjike', ka performuar Bruno.

Bruno dhe këngëtarja, Artiola Toska performuan në natën e parë të gjysmëfinales së festivalit “Kënga Magjike 2018”, shkruan lajmi.net.

E pas kësaj me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Bruno i bën një pyetje fansave. “A ju pëlqeu performanca ime dhe e Artiola Toskës në Kënga Magjike”, shkruan ai.

“Digjem”, titullohet kënga e dyshes ku në kanalin, Youtube numëron mbi një milion klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO