Pas një pauze të gjatë, rikthehet Mirsa Kerqeli! Sonte ka një surprizë për fansat – Lajmi.net
Pas një pauze të gjatë, rikthehet Mirsa Kerqeli! Sonte ka një surprizë për fansat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:48, 24 July 2018
Ka një kohë të gjatë që Mirsa Kerqeli nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor.

Kështu duke u fokusuar në jetën e saj private, kujdesit ndaj burrit dhe fëmijëve, shkruan lajmi.net

Mirëpo Mirsa tani pas shumë vitesh ka zgjedhur të rikthehet me diçka të re dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Bëhet fjalë për një cover në bashkëpunim me Butrint Rashitin dhe do të publikohet sonte në orën 20:00./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO