Pas lindjes, Zaimina rikthen linjat bombastike – Lajmi.net
Pas lindjes, Zaimina rikthen linjat bombastike
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:25, 16 May 2018
Cilësohet të jetë femra më tërheqëse në showbizin shqiptar.

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari në janar të këtij viti është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net

Ajo ka sjell në jetë vajzën, së cilës i ka vënë emrin Khloe.

Vetëm pak muaj pas lindjes, Zaimina ka arritur t’i rikthej linjat trupore bombastike, duke mos i lënë anash as paraqitjet provokuese.

Në këtë që ka publikuar së fundmi, ajo duket tejet seksi gjersa e gjithë vëmendja është tek gjoksi i saj.

Projektet muzikore i ka lënë më anash, ku tani është më shumë e përkushtuar ndaj familjes. /Lajmi.net/

ɘʏɘ ƚɒƆ 😎

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO