Pas lëndimit të Welbeck, Arsenal ka një “shpërblim” për lojtarin – Lajmi.net
Pas lëndimit të Welbeck, Arsenal ka një “shpërblim” për lojtarin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:41, 9 November 2018
Danny Welbeck ka thyer këmbën në ndeshjen e Arsenal kundër Sportingut.

“Gunners” kanë ofruar një kontratë të re për sulmuesin, pasi kanë kuptuar se ai ka pësuar lëndim të rëndë në këmbën e tij të djathtë.

Reprezentuesit anglez i skadon kontrata aktuale me Arsenal në verën e ardhshme, shkruan “Goal”, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, Perry Groves dëshiron t’i ofrojë kontratë të re lojtarit.

Kujtojmë se Danny Welbeck kalimin e tij në Arsenal e kishte bërë nga skuadra e Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO