Pas largimit të James, Ronaldos i ka mbetur vetëm edhe një shok te Reali (FOTO) – Lajmi.net
Pas largimit të James, Ronaldos i ka mbetur vetëm edhe një shok te Reali (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 18:53, 14 July 2017
Momente jo të lehta për Cristiano Ronaldo te Real Madridi.

Portugezit i ka mbetur vetëm një shok te skuadra mbretërore sipas Marca.

Pas largimit të Pepes, Fabio Coentraos dhe së fundi James Rodriguezit, Ronaldos i ka mbetur vetëm një mik në ‘Santiago Bernabeu’.

Bëhet fjalë për Marcelon, me të cilin Ronaldo është shumë i afërt në stërvitje, e po ashtu edhe gjatë festimit të golave gjatë ndeshjeve./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown