Pas klasikes Vëllaznimi-Prishtina, sot zhvillohen dy ndeshje tjera të Superligës – Lajmi.net
Pas klasikes Vëllaznimi-Prishtina, sot zhvillohen dy ndeshje tjera të Superligës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 9:57, 25 February 2018
Kryendeshja zhvilloht në Podujevë, ku Llapi pret Dritën.

Pas tri ndeshjeve të djeshme, so t luhen dy takime në kuadër të Vala Superligës.

Kryendeshja zhvilloht në Podujevë, ku Llapi pret Dritën.

Takim interesant është edhe ai mes Gjilanit dhe Lirisë.

Të dy ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.

Sot, 13:00:
Llapi-Drita
Gjilani-Liria /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Prishtina, Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown