Pas Juves, edhe dy gjigantë evropian kërkojnë Emre Can – Lajmi.net
Pas Juves, edhe dy gjigantë evropian kërkojnë Emre Can
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:45, 13 March 2018
Sipas "Tuttosport", për lojtarin janë futur në garë edhe dy klube të mëdha.

Rrezikohet transferimi i Emre Can te Juventusi.

Sipas “Tuttosport”, për lojtarin janë futur në garë edhe dy klube të mëdha, përcjellë “Lajmi.net”.

Bëhet fjalë për Real Madridin dhe Bayernin e Munichut.

Të dy klubet janë gati t’i ofrojnë pagë marramendëse turko-gjermanit.

Ai pritet të largohet me parametra zero nga Liverpooli, pasi që nuk ka rinovuar. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO