Pas humbjes nga WBA, Arsenali merr edhe një lajm të keq nga Sanchez – Lajmi.net
Pas humbjes nga WBA, Arsenali merr edhe një lajm të keq nga Sanchez
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:53, 18 March 2017
Pas humbjes nga WBA, Arsenali ka marrë edhe një lajm të keq.

Humbja 3-1 nga WBA nuk ishte lajmi i vetëm i keq për Arsenalin.

Lojtari më i mirë i tyre, Alexis Sanchez, ka pësuar një lëndim të rëndë në gju, e këtë e ka konfirmuar trajneri Arsene Wenger.

“Ai u lëndua në pjesën e parë, por insistoi të luante edhe në të dytën. Gjuri i tij është në gjendje të tmerrshme”, deklaroi Wenger./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball