Pas fotove nudo, reagon ashpër Bleona – Lajmi.net
Pas fotove nudo, reagon ashpër Bleona
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:20, 7 December 2017
I ka publikuar disa fotografi nudo, të bëra në vitin 2013.

Por, për këto imazhe, Bleona Qereti duket se ka marrë reagime negative, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Insastory ku për ‘moralistat’ siç i quan ajo ka treguar se kur janë bërë foto kanë qenë 10 persona.

Po ashtu, Bleona ritheksoi se fotot janë artisitke!/Lajmi.net/

24993029_2438940939664726_372920635_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO