Pas fanellave, Nigeria vjen me diçka tjetër speciale – Lajmi.net
Pas fanellave, Nigeria vjen me diçka tjetër speciale
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:16, 11 June 2018
Edhe një herë Nigeria.

Kombëtarja e Nigerisë është e destinuar për t’u shndërruar sensacioni i Kupës së Botës ‘Rusia 2018’.

Pas marrjes së vëmendjes me fanellat speciale, lojtarët e kësaj skuadre me veshjet e radhës janë bërë shkas për t’u diskutuar sërish.

Lojtarët e ekipit kombëtar të Nigerisë me veshje speciale janë nisur për në Rusi, për botërorin që fillon më 14 qershor./Lajmi.net/

ops

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO