Pas arritjes së marrëveshjes, Haradinaj prezent te Mihja sipërfaqësore – Lajmi.net
Pas arritjes së marrëveshjes, Haradinaj prezent te Mihja sipërfaqësore
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:42, 13 September 2017
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj siç paralajmëroi më parë është duke qëndruar te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë.

 

Në këtë vend ka filluar puna e mihjes pas së cilës pritet që të nxirret thëngjilli dhe Kosova të mos ketë më krizë energjetike, raporton lajmi.net.

Haradinaj sot arriti marrëveshje me banorët e Shipitullës dhe Hadës për shpronësimin e pronave.

Lajmi.net do të iu mbajë të informuar.

 

Fjalët kyçe: hade, Haradinaj, mihja, Shipitulle

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion