Pas arritjes në festival, kështu pritet Dua Lipa nga fansat /VIDEO – Lajmi.net
Pas arritjes në festival, kështu pritet Dua Lipa nga fansat /VIDEO
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:42, 10 August 2018
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka arritur në Gërmi në koncertin "Sunny Hill Festival".

Me të arritur ajo është pritur nga një numër i madh i fansave që siç shihet është e rrethuar nga ta, teksa brohorasin vazhdimisht, shkruan lajmi net.

Në videon e siguruar nga lajmi.net, mund të shikoni fansat e shumë të këngëtares shqiptare me famë botërore, që sonte do të bëjë mbylljen e festivalit.

Lipa në skenë do të shfaqet në orën 00:40 e cila ka paralajmëruar se do të veshet kuq e zi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO