Pas 7 milionëve që i mori, Capo e ka ndërmend ta bëj këtë gjë – Lajmi.net
Pas 7 milionëve që i mori, Capo e ka ndërmend ta bëj këtë gjë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:29, 13 March 2018
I ka marrë 7 milionë.

E këtë shifër të klikimeve, reperi Capital T dhe Majku e kanë marrë me këngën e tyre ‘Pasha Jetën’ që nuk ka shumë ditë që është publikuar, shkruan lajmi.net

Suksesi i këtij projekti, siç duket e ka bindur Capon të vijë me këngë të re.

Reperi ka hedhur një fotografi në Instastory ku pyeti ndjekësit se a të sjell ndonjë këngë të re apo.

E se çka do vendosin ata, presim të shohim./Lajmi.net/

screenshot_2

Fjalët kyçe: Capital T

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master