Pas 12 viteve martesë vendosën të shkurorëzohen, por arsyeja do t’ju shokojë (Video) – Lajmi.net
Pas 12 viteve martesë vendosën të shkurorëzohen, por arsyeja do t’ju shokojë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:14, 1 May 2017
Çifti bashkëshortor nga Teksasi, Benno dhe Cristina Keyser, kishin vendosur që pas 12 vite t’i japin fund martesës, arsyeja është thjesht e çuditshme.

Dyshja ishin njoftuar gjatë shërbimit ushtarak, kurse pas katër muajve lidhje vendosën të martohen, ku si fryt i kësaj dashurie sollën në jetën tre fëmijë, transmeton Telegrafi.

Edhe pse deri gjatë vitit të kaluar dukej se gjithçka po funksiononte për mrekulli, Cristina e cila është deklaruar publikisht si biseksuale, ishte lodhur nga martesa dhe kështu kishte vendosur që paksa ta ndërrojë mënyrën e jetës.

Ajo u njoftua me Sierra Kunc dhe shumë shpejtë u dashurua në të.

“Ekzistojnë gjasa të mëdha që njëri nga ne të martohet me Sierrën. Fëmijët tonë do të kenë fëmijën e tretë, kurse Sierra do të jetë anëtare me të drejta të plota e kësaj familje”, ka deklaruar Benno, derisa Cristina ka pranuar se ka qenë ideja e saj dhe se këtë e kishte miratuar bashkëshorti i saj.

Në fillim Sierra dukej e pavendosur, por me kalimin e kohës e kuptoi se gjërat po funksionojnë për mrekulli si familje.

Benno dhe Cristina ka pranuar se tani i ndajnë të gjitha me Sierran. Gjithashtu, kanë thënë se janë të lumtur me këtë mënyrë të jetës, ku nuk ekziston fjalosja dhe xhelozia.

Fjalët kyçe: çift, Martesë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball