Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme – Lajmi.net
Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:03, 9 November 2018
Siç parashikojnë meteorologët, në fundjavë do mbajë mot i ngrohtë, me vranësira dhe diell.

Temperaturat e ajrit, pas rritjes ditëve të fundit, gradualisht nga java e ardhshme do të zbresin pak rreth vlerave mesatare.

Minimalet në fundjavë do të zbresin deri në 9C, e në fillim të javës deri në 4C, e maksimalet do të luhaten nga 21C deri në 24C, e më pas do të zbresin në 16C deri 19C.

3.11 – Mot shumë i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell .4.11 – Mot i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell .5.11-6.11 – Në fillim të javës do të mbajë mot i mirë, të hënën me vranësira dhe intervale me diell, e ditën e martë priten kthjellime .7.11 – Mot i mirë, kryesisht me diell. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO