Paraqitja e parë e Adelinës në një intervistë bashkë me Uliksin, sa shumë i është rritur djali – Lajmi.net
Paraqitja e parë e Adelinës në një intervistë bashkë me Uliksin, sa shumë i është rritur djali
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:39, 12 February 2018
Kënëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet televizive.

Por kësaj here jo si këngëtare por në rolin e aktores, shkruan lajmi.net

Ajo së fundmi në një intervistë për Nin foli rreth kësaj qështje, tregoi se sa shumë i kanë munguar vendet shqipfolëse dhe shumë detaje të tjera nga jeta private dhe ajo artistike.

E veçanta e kësaj paraqitje televizive ishte se këngëtarja e njohur shqiptare për të parën herë në një intervistë erdhi me djalin e saj Uliksin i cili është rritur shumë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO