Para se t’i shihni këto poza të Irinës futuni nën hije – Lajmi.net
Para se t’i shihni këto poza të Irinës futuni nën hije
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:05, 13 June 2018
Irina Shayk nuk po ndalet së publikuari fotografi provokative.

Dhe çdo herë e më shumë po ia del ta rrëmbej vëmendjen e të duket seksi, shkruan lajmi.net

Mirëpo janë disa nga fotografite e saj të cilat konsiderohen si më profesionalet dhe ato që janë komentuar shumë në media e publik.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, të cilat para se ti shihni duhet të kujdesni që të ndodheni në një ambient të freskët./Lajmi.net/

🖤

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Walking on the #DeadSea 💧

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

@mario_sorrenti 🖤

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Summer with @intimissimiofficial 💚

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

#Unpublished 📸💜 @mertalas @macpiggott #tbt

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO