Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han” – Lajmi.net
Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:28, 12 October 2018
Enca Haxhia dhe Don Phenom kanë paralajmëruar publikimin e videoklipit të këngës "Kujt po i han".

Bashkëpunimi i dyshes ishte i papritur për publikun, por tashmë kanë mbetur edhe pak minuta deri në lansimin e klipit të këngës, shkruan lajmi.net.

Don Phenom dhe Enca përmes një videoje kanë vendosur të tregojnë se kujt i flet titulli i këngës”Kujt po i han”.

“Kujt po i han për komentet tuaja negative, kujt po i han për opinionin tënd që s’ka vlerë, kujt po i han për energjinë tënde negative”, thotë Don Phenom.

Kurse Enca ka shkruar “Për këtë flet “KUJT PO I HAN”, videoklipi i së cilës është paralajmëruar të publikohet në orën 18:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO