Para ndeshjes me Interin, ylli i madh rikthehet te Juventusi – Lajmi.net
Para ndeshjes me Interin, ylli i madh rikthehet te Juventusi
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:21, 6 December 2018
Juventus ka marr një lajm fantastik.

Emre Can është rikthyer te Juventus, pas më shumë se pesë jave jashtë fushës.

Emre Can i ishte nënshtruar një operacioni muajin e kaluar, mirëpo ai është i gatshëm që të rikthehet te ‘Zonja e Vjetër’, përcjell “lajmi.net”.

Mesfushori gjerman u rikthye në fushë në miqësoren ndaj Chisola, duke arritur të shënoi edhe gol.

Juventus do të përballet nesër (e premte) me Interin, ndërsa Maxi Allegri me gjasë do ta ftoj Emre Canin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO