Para dhe pas, shikoni transformimet e mahnitshme të njerëzve – Lajmi.net
Para dhe pas, shikoni transformimet e mahnitshme të njerëzve
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:09, 3 November 2017
Në pak kohë, shumë vullnet dhe shumë punë...

Të humbësh peshë nuk është njejtë sikurse të marrësh pjesë në piknik, shkruan lajmi.net

Në fakt, është shumë e vështirë të qëndroni të motivuar gjatë gjithë kohës, përderisa gjatë vitit ka kohë të vështira.

Megjithatë, forca juaj mund të jetë e pabesueshme. Për këtë, fotot më poshtë janë dëshmia e motivimit, forcës dhe gjithçkaje që gjendet mes frikës se nuk do ia dilni mbanë dhe ëndrrës për sukses.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

My 600-Pound Life - Before And AfterI'm Finally Where I Want My Body To Be And I'm Happily Maintaining What I've Got. It Only Took Just Under 9 Years, It's Been Hard, But Now I'm Just Glad I'm Here45 Pound Weight Loss In One YearSo I Lost 295 Lbs In The Last Decade. Pics Or It Didn't HappenCombined Regular Cardio And Weight Training, Helped Me To Reduce My Weight From 223 Lbs (101 Kg) To 144 Lbs (65 Kg) In Slightly Less Than 2 Years80 Lbs To 145 Lbs. Quit Drinking One Year Ago This Weekend177 Kg Lost Between Us Both And We Still Ain't Done Yet135 Lb Weight LossChristine Lost 175 Pounds And Learned To Love Her Stretch MarksWilliam Guinn Lost 230 Pounds In Order To Join The Army

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO