Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet – Lajmi.net
Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:41, 13 March 2018
Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve.

Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur: dhëmbët

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre.

Eneda Tarifa

640-0-5aa697aee9017

Besart Kallaku

640-0-5aa697b08bfbe

Greta Koçi

640-0-5aa697af9a534

Armina Mevlani

640-0-5aa6a1a691e17

Viola Spiro

640-0-5aa697ae6c0aa

Marina Vjollca

640-0-5aa697abda9ff

Luana Vjollca 

 

Burimi:Lapsi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO