Panik te Dortmundi, Gotze detyrohet t’i ndërpresë menjëherë stërvitjet – Lajmi.net
Panik te Dortmundi, Gotze detyrohet t’i ndërpresë menjëherë stërvitjet
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:05, 27 February 2017
Borussia Dortmund nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Mario Gotze.

Mjekët e klubit pas shumë kanë zbuluar se 24 vjeçari ka çrregullime në metabolizëm.

Gotze që pas rikthimit nga Bayerni, ka pasur probleme të mëdha me lëndimet, duke mos arritur asnjëherë të tregoi më të mirën nga vetja.

“Ne jemi të kënaqur që më në fund kemi zbuluar pse Mario është lënduar vazhdimisht. Jam i bindur se mjekët tanë do të bëjnë më të mirën që ai të rikthehet sa më shpejtë në skuadër, për të arritur suksese të mëdha”, ka deklaruar Michael Zorc, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund, BundesLiga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown