Pandev e tepron me deklaratën kundër Shqipërisë – Lajmi.net
Pandev e tepron me deklaratën kundër Shqipërisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 12:21, 6 September 2017
Goran Pandev ka qenë direkt në deklaratën e tij pas barazimit me Shqipërinë.

Ylli i Maqedonisë, Goran Pandevdeklaroi pas ndeshjes se Shqipëria kishte marrë më shumë se sa meritonte në ndeshjen e sotme.

“Jam i zhgënjyer –deklaroi ai për “Panorama Sport” – E dinim që me Shqipërinë do të ishte një ndeshje e vështirë sepse ka lojtarë që luajnë në nivele të larta, por sot nuk treguan pothuajse asgjë. Më vjen keq, sepse në Shqipëri na mundën në minutat e fundit, ndërsa këtu patën sërish fat. Gjithsesi jam i kënaqur për lojën që zhvilluam dhe personalitetin që shfaqëm”, deklaroi ai.

Goran mbrëmë ishte i eklipsuar nga mbrojtësit shqiptar ku e vetmja gjë me të cilën ai përpiqej të dukej ishin goditjet standarte nga distanca.

 

Fjalët kyçe: Goran Pandev

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy