Pamjet rrënqethëse që tregojnë momentin kur gruaja grabit foshnjën e gjorë – Lajmi.net
Pamjet rrënqethëse që tregojnë momentin kur gruaja grabit foshnjën e gjorë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:05, 23 October 2017
Një grua është filmuar duke rrëmbyer fëmijën në mes të ditës, me pretekst të zëvendësimit të fëmijës së saj, të cilin e kishte humbur një muaj më parë.

Daryl Shal, 20 vjeçe, e cila tashmë do të qëndrojë pesë vite pas hekurave, u kap në kamera duke u larguar me foshnjën, transmeton Gazeta Shneta

Babai i paidentifikuar i fëmijës kishte lënë atë jashtë në një qendre çerdhe, ndërsa ai hyri brenda për të marrë vajzën e tij tjetër, njofton Agjencia e Lajmeve të Ukrainës.

Por kur u kthye pak minuta më vonë, ai gjeti karrocë bosh dhe thirri policët.

Nisi një kërkesë intensive, duke përfshirë 200 oficerë, të cilët identifikuan kapësin e fëmijës pas studimit të xhiremeve në qendër të çerdhes.

Ajo u tha autoriteteve se kishte hedhur fëmijën e saj të vdekur në grumbull mbeturinash dhe policia konfirmoi se po kërkojnë tani për mbetjet.

Gruaja tashmë po i vuan 5 vite burg.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO