Pamjet mahnitëse të eklipsit (Foto) – Lajmi.net
Pamjet mahnitëse të eklipsit (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:23, 8 August 2017
Mbrëmjen e 7 gushtit hëna e plotë u shoqërua nga një eklips i pjesshëm, që u pa në të gjithë botën, që nga Australia në Francë, e Pakistan.

Fotot mahnitëse tregojnë spektaklin në shfaqje të plotë, që nga Tempulli i Posedonit, në jug të Athinës, qielli mbi Frankfurt të Gjermanisë, Turqi, Francë dhe Afrikë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2