Pamjet e rënda nga shpërthimi në Tiranë – Lajmi.net
Pamjet e rënda nga shpërthimi në Tiranë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 12:04, 12 March 2018
Një shpërthim i fuqishëm në një dyqan me celularë pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, ka lënë të plagosur një djalë të ri,

Ai ka hapur dyqanin, kur është përballur me shpërthimin e fuqishëm. Policia tha se nuk bëhet fjalë për lëndë eksplozive tritol, por pritet të sqarohet se çfarë e ka shkaktuar këtë shpërthim të fuqishëm. Djalit i kanë ardhur në ndihmë shumë qytetarë, të cilët i kanë dhënë ndihmën e parë deri në mbërritjen e ambulancës.

I plagosuri është transportuar për në Spitalin e Traumës ku mësohet se gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar. Këto janë edhe disa foto nga vendngjarja.

Ku shihet se si djali, i cili është 26 vjeç, është lënduar nga shpërthimi, kryesisht në këmbën e tij të djathtë dhe në fytyrë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO