Pamje të pazakonshme por të mrekullueshme – Lajmi.net
Pamje të pazakonshme por të mrekullueshme
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:55, 13 November 2017
Pushoni pak nga koha juaj dhe admironi këto pamje të mrekullueshme.

Nga e gjithë bota, me skena të ndryshme, këto pamje do të mbesin për kohë të gjatë në mendjen tuaj, shkruan lajmi.net

Eksploroni Rusinë, luginën Sonoma, qytetet në Dubai.

Lëreni veten të shkojë në një tjetër vend, së paku këtë listë dhe kthehuni sërish punës. /Lajmi.net/12345

Fjalët kyçe: pamje të pazakonshme

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan