Pamje të mrekullueshme nga planeti Tokë (Foto) – Lajmi.net
Pamje të mrekullueshme nga planeti Tokë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:01, 9 September 2017
Toka përmban mrekulli.

Duke kapur detaje nga ditët dhe netët, vendet e ndryshme ju ofrojnë ndjesinë se çdo gjë duket e mrekullueshme për ta jetuar, shkruan lajmi.net

Dhe me të vërtetë, ndjesia është e papërshkrueshme, me t’i parë fotot më poshtë. /Lajmi.net/

Image result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervorImage result for planet fervor

Image result for planet fervor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals