Pamje skandaloze, seks i dhunshëm në mes të turmës (VIDEO +18) – Lajmi.net
Pamje skandaloze, seks i dhunshëm në mes të turmës (VIDEO +18)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 19:10, 16 April 2017
Qindra qytetarë kanë mbetur të shtangur nga pamjet e forta seksuale me të cilat janë përballur.

Një video pornografike me përmbajtje të dhunshme seksuale është shfaqur papritur në një nga monitorët e mëdhenj të cilët ndodheshin në stacionin e autobusëve në Delhi.

Videoja e publikuar gabimisht është shfaqur për disa sekonda dhe më pas është hequr, por ka qenë tepër vonë pasi një qytetar ka mund ta filmojë.

Fjalët kyçe: seks, Turma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan