Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë (Video) – Lajmi.net
Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:05, 16 July 2017
Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur.

Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur përderisa ajo goditet me shkopinj të hokejit përpara dhe prapa nga dy burra, nga kunati i saj dhe një shok i tij, transmeton Indeksonline.

Viktima e identifikuar si Meena Kashyap, 35 vjeçare, është goditur javën e kaluar nga familja  e burrit të saj.

Sipas njoftimeve, viktima nga Patiala, Punjab lindi një vajzë të cilën familja e burrit të saj refuzuan ta pranojnë duke e rrahur egërsisht.

Për më shumë shikoni videon./Indeksonline/

Fjalët kyçe: gruaja, Rrahja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2