Pamje shokuese, lopët e gjalla hidhen nga kamioni sikur të jenë mbeturina (Foto/Video) – Lajmi.net
Pamje shokuese, lopët e gjalla hidhen nga kamioni sikur të jenë mbeturina (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:39, 17 May 2017
Një shofer i kamionit shihet duke i hedhur lopët e gjalla sikurse të ishin mbeturina

Pamjet tronditëse u kapën në një fshat Stary Kuvak të Rusisë ku shihen lopët teksa hidhen nga rimorkio e një kamioni sikur të ishin mbeturina, trasnmeton lajmi.net.

Për këtë video kanë reaguar edhe shumë mbrojtës të kafshëve, dhe kanë thënë se kjo mënyrë e trajtimit të kafshëve është e papranueshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: lopët, Rusi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy