Pamje shokuese, djali vret një vajzë derisa ishte duke luajtur me pushkë (Foto/Video) – Lajmi.net
Pamje shokuese, djali vret një vajzë derisa ishte duke luajtur me pushkë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:40, 18 May 2017
Ky është një moment i tmerrshëm kur një djalë 13-vjeçar aksidentalisht vrau një vajzë 12-vjeçare

Fëmijët po luanin në shtëpi në Santa Rosa de Calchines në Argjentinë kur ndodhi tragjedia.

Filmi i cili është xhiruar nga një i ri, shihet kur djaloshi me armë të babait i drejton armën vajzës, trasnmeton lajmi.net.

Por më vonë u dëgjua një e shtënë dhe është kuptuar se Grorgina është viktima.

Sipas raportimeve të fundit, incidenti i tmerrshëm ka shkuar live në Facebook.

Në fillim të këtij filmimi djali ndëgjohe duke thënë: “Shikoni këtë, si ferr, e mbusha këtë dhe do të qëlloj, por ti nuk do të vdesësh”. Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të tmerrshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Argjentine, Vrasje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper