Pamje rrëqethëse, avioni me pasagjerë goditet nga rrufeja (Video) – Lajmi.net
Pamje rrëqethëse, avioni me pasagjerë goditet nga rrufeja (Video)
Autori: Lajmi.net BotaLajme 9:22, 15 November 2017
Avioni i kompanisë holandeze KLM, është goditur nga rrufeja ndërsa po ngjitej në ajër. Ky moment nuk i ka shpëtuar kamerës e cila filmoi momentin rrëqethës, ndërsa ngjarja raportohet të ketë ndodhur në aeroportin Schiphol të Amsterdamit.

 

Për fat të mirë, asnjëri nga pasagjerët apo pjesëtarët e ekuipazhit të Boeing 777 nuk është lënduar.

Videoja e këtij momenti ka përfunduar shumë shpejt në rrjetet sociale dhe brenda një kohe të shkurt është bërë virale.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball