Pamje përrallore nga shtëpia e Zaimina Vasjarit – Lajmi.net
Pamje përrallore nga shtëpia e Zaimina Vasjarit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:45, 8 August 2018
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari i është përkushtuar tejet shumë familjes.

Ajo para disa muajve është bërë nënë për herë të parë e cila solli në jetë, vajzën, Khloe, shkruan lajmi net.

Zaimina po ashtu paralajmëroi se është në përfundim të vilës së re që tashmë siç duket gjithçka është gati.

“Shtëpia”, është mbishkrimi i imazhit në të cilin shfaq pishinën luksoze.

Nga ana tjetër, Vasjari ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re por që me biznes është mjaft në formë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO